O nas

350 bezpiecznych
miejsc parkingowych

Parking LINER Pyrzowice powstał z myślą o osobach, które przyjeżdżają na lotnisko w Katowicach samochodem i chcą mieć pewność, że będzie na nie czekać bezpieczne i komfortowe miejsce parkingowe.

Parking położony jest w bliskim sąsiedztwie Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach. Na lotnisko dotrzesz w kilka minut bezpłatnym transferem. Zawieziemy Cię, a po przylocie odbierzemy nowoczesnym, klimatyzowanym samochodem – niezależnie od okresu rezerwacji czy pory dnia. Działamy 24h/7 przez cały rok. 

Profesjonalnie przygotowany teren

Na rozległym, utwardzonym placu, na naszych Klientów czeka 350 pełnowymiarowych miejsc parkingowych, umożliwiających swobodne manewrowanie. Cały teren jest ogrodzony, a nocą dodatkowo oświetlony. Bezpieczeństwo pojazdów gwarantują wyszkoleni pracownicy ochrony, system całodobowego monitoringu oraz ubezpieczenie.  Możesz udać się w dalszą podróż z poczuciem, że Twój samochód jest w 100% bezpieczny. 

Parking Liner - Samochód transferowy

Ceny na każdą podróż

Parking LINER Pyrzowice zapewnia konkurencyjne ceny parkowania przy rezerwacjach krótko- i średnioterminowych. Jeśli zdecydujesz się zostawić u nas samochód przez min. dobę, za każdą następną dobę zapłacisz jedynie 5 zł. Transfer na lotnisko i z powrotem jest zawsze bezpłatny, niezależnie od okresu rezerwacji.

Zobacz cennik

Szybka rezerwacja

Miejsce parkingowe wygodnie zarezerwujesz i opłacisz przez Internet. Gdy przyjedziesz na parking w wybranym terminie, wystarczy, że okażesz pracownikowi potwierdzenie rezerwacji. Możesz również do nas zadzwonić lub napisać oraz zapłacić za parking gotówką na miejscu. 

Zarezerwuj